Meracie, testovacie a revízne prístrojeEx iskrovo bezpečné prístroje

Fluke 725 Ex – Multifunkčný procesný kalibrátor Vyšší kalibračný výkon

Multifunkčný procesný kalibrátor Fluke 725 Ex s certifikáciou ATEX do výbušného prostredia umožňuje jednoduché meranie širokej škály procesných veličín. Dva kanály ponúkajú súčasne meranie i generovanie prúdovej a napäťovej slučky, teploty, tlaku, frekvencie. Je voľbou tých najnáročnejších.

VariSafe EXM24 – Digitálny multimeter Digitálny multimeter na merania do výbušných priestorov

Digitálny multimeter EXM24 s certifikáciou ATEX do výbušného prostredia. Odolný multimeter s meraním napätia a odporu pre výbušné priestory. Certifikácia ATEX 94/9 EG.

VariSafe EXM25 – Digitálny multimeter Digitálny multimeter na merania do výbušných priestorov

Digitálny multimeter EXM25 s certifikáciou ATEX do výbušného prostredia. Odolný multimeter s meraním napätia, prúdu, odporu, frekvencie a teploty pre výbušné priestory. Certifikácia ATEX 94/9 EG.

ΩMegaSafe ISO 1 Ex – Merač izolačného odporu Digitálny merač izolačného odporu do výbušných priestorov

Digitálny tester izolačných odporov s diplejom. Meranie izolačných odporov do 2 TΩ. Skúšobné napätie do 500 V. Meranie napätia do 500 V AC/DC. Použitie do výbušných priestrov.

ΩMegaSafe EP4 / EP4 Ex – Tester malých odporov Prístroj na meranie prechodových odporov prúdom 200 mA

Prístroj na meranie malých odporov prúdom 200 mA podľa požiadaviek STN EN 61557-4. Verzia EP 4Ex pre použitie do výbušných priestorov.

Fluke 28 II – Digitálny multimeter s krytím IP 67 v kategórii CAT IV Fluke 28 II - Presný TRMS digitálny multimeter v kategórii CAT IV s krytím IP67 pre použitie v náročných prevádzkach.

Digitálny multimeter Fluke 28 II Ex s certifikáciou ATEX a krytím IP 67 - prachu a vode odolný v bezpečnostnej kategórii CAT IV pre použitie v najnáročnejších prevádzkach a podmienkach.

Fluke 568 Ex – Bezkontaktný merač teploty Iskrovo bezpečný infrateplomer

Kombinovaný bezkontaktný infračervený a dotykový teplomer.
Merací rozsah: -40...800 °C
Emisivita: 0,10...1,00

Fluke 707 Ex – Kalibrátor prúdovej smyčky

Kalibrátor prúdovej slučky Fluke 707 Ex s certifikáciou ATEX do výbušného prostredia umožňuje jednoduché meranie a kalibráciu prúdových slučiek v náročných EX prostrediach. Umožňuje merať, napájať a simulovať.

MX57Ex – TRMS Multimeter do výbušných priestorov

Odolný TRMS multimeter s certifikáciou ATEX pre použitie vo výbušných priestoroch a systémom SECURIX pre zabezpečenie náhodného vytiahnutia meracích vodičov. Krytie IP67.